اعلانات

برای اطلاع بیشتر به سایت tbao.ir وارد شوید و طرح یاوران امید را انتخاب و در بخش "فناوری اطلاعات" در نوار جستجو "معجزه علم" را تایپ و جستجو نمایید.

شما اینجــا هستید

صفحه اصلی عمومی معرفــی خانه قرآن و عترت

آمار سایت

اعضا : 133
محتوا : 332
لینک وب ها : 1
بازدیدکنندگان : 207564
معرفــی خانه قرآن و عترت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط فاطمه رضوان نیا   
جمعه, 06 مرداد 1391 ساعت 16:40

موسسه قرآنی بینات توانسته در 4 سال گذشته  با اتکال به ذات اقدس باری تعالی جمعیت بالغ بر 200 نفر از نونهالان ،نوجوانان، جوانان، بزرگسالان  شهرک شهید محلاتی و شهرکهای اطراف را در دوره های آموزشی فوق به صورت کاملا تخصصی و با بهره گیری از اساتید و مربیان تحصیلکرده و مجرب که جملگی از بین فعالان قرآنی گزینش شده اند ،تحت پوشش خود درآورده و کمک شده تا خانواده ها اوقات فراغت مطلوبی را در فضایی کاملا اسلامی جهت جوانانشان رقم زنند. مؤسسسه قرآنی مردمی بینات با هدف گسترش فرهنگ قرآنی و غنی سازی اوقات فراغت خردسالان، نوجوانان، جوانان، خانم های خانه دار و حتی شاغلین از پاییز 1387 تا کنون فعالیت خود را ادامه داده و اکنون با همکاری سرای محله شهرک محلاتی (ره) و قائم (عج) امید است با کسب توفیقات بیشتر از درگاه خداوند رحمان بتوان بر کیفیت و کمیت این فعالیتها افزود.

دوره های حفظ ، تثبیت ویژه حافظان:

این دوره ها به روش تکرار در کلاس و با بهره گیری از ترتیل استاد شهریار پرهیزکار زیر نظر مربیانی که خود حافظ کل قرآن بوده برگزار می شود.